YITH WooCommerce Wishlist - en to uk_UA translation catalogue (11 entries)

note: #-#-#-#-#  yith-woocommerce-wishlist.pot (YITH WooCommerce Wishlist)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: YITH WooCommerce Wishlist
uk_UA: Мій обраний список в %s

en: Wishlists
uk_UA: Мій обраний список в %s

note: Translators: %s Order number.
en: Removed wishlist %s.
uk_UA: Мій обраний список в %s

en: Share on:
uk_UA: Поширити в:

en: My wishlist on
uk_UA: Мій обраний список в %s

en: Shared
uk_UA: Поширити в:

en: After "Add to cart"
uk_UA: After "Додати в кошик"

en: "Product added" text
uk_UA: Назва продукту

en: "Browse wishlist" text
uk_UA: "Додати в кошик" button text

en: My wishlist on %s
uk_UA: Мій обраний список в %s

en: In Stock
uk_UA: в наявності
